کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار

نویسندگان : وِی نینگ زچاریا وانگ – ژیانپینگ شی
مترجم :احسان سقایی – آیدا شفقت
انتشارات: برآیند
قیمت :۱۰۵۰۰۰
قطع : وزیری
تعداد صفحات:۲۵۶
نوبت چاپ: اول
پاییز ۱۴۰۰
شابک : ۹۷۸۶۰۰۶۴۶۶۷۶۷

 

 

 

 

 

 

 

 

میتوانید کتاب را طریق فروشگاه‌های زیر خریداری کنید

کتاب مارکت  

مدیریت تداوم کسب و کار (BCM) از لحاظ اهمیت و ارزش فعالیت‎های سازمانی همچنان در حال رشد است. این موضوع با انتشار استاندارد بین المللی BCM:ISO22301 (امنیت اجتماعی- سیستم‎های مدیریت تداوم کسب و کار- الزامات) که نشان دهنده شناخت موضوع در ایجاد موفقیت شرکت‌ها و بهینه‎سازی دردسترس بودن خدمات آنها است، مشهود می‎باشد. بعلاوه، امروزه فعالان در حوزه مدیریت تداوم کسب و کار از طیف گسترده‎ای از مشاوران در حوزه‎های مدیریت، تضمین اطلاعات، بیمه و ریسک، کیفیت و انطباق و به طور شگفت‎آوری هنر و تاریخ می‎باشد، که قطعاً منجر به ورود افکار بدیع در حرفه شما خواهد شد. این تنوع مخاطبان را شاید بتوان در شاخص‎های مشهود دیسیپلین در قرن ۲۱ مشاهده نمود.

این کتاب با ارائه جزئیات از مثال‎هایی از نمونه‎های واقعی و بر اساس رویکردهای نویسنده با توجه به تجربیات شخصی، سعی در پرکردن این شکاف را دارد. این کتاب برای هر دو دسته افراد جدید و یا آدم هایی که تجربه کار کردن در حوزه تداوم کسب و کار را دارند و مسئول اجرای سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) در سازمان‎ها هستند، مفید است.

در این کتاب مفاهیم اساسی در خصوص فعالیت‎های اصلی سازمان در زمینه سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) و اینکه چطور هر مرحله از سیستم مدیریت با مرحله دیگر مرتبط است را تشریح می‎کند. مسائل مختلف که در هر کدام از مراحل چرخه حیات سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) باید به آن پرداخته شود نیز بررسی خواهد شد.

طیف گسترده‎ای از موضوعات مرتبط و به هم پیوسته برای فعالان حوزه تداوم کسب و کار در این کتاب معرفی می‎شود تا بتوانند دانش خود را افزایش دهند و همچنین چالش‎های سازمانی را نیز بررسی نماید. نقطه قوت اصلی این کتاب این است که تکنیک‎های اثبات شده را ارائه می‎دهد و نشان می‎دهد که چگونه ممکن است آنها متناسب با هر کدام از نیازها و الزامات سازگار شوند. به طور خاص، روش‎های ارزیابی آسان جهت ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS)ارائه می‎شود. نحوه استقرار یک سیستم کنترل مؤثر BCMS نیز  شرح داده خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × پنج =

فهرست