کتاب اصول مدیریت تداوم کسب و کار

نویسندگان : وِی نینگ زچاریا وانگ – ژیانپینگ شی
مترجم :احسان سقایی – آیدا شفقت
انتشارات: برآیند
قیمت :۱۰۵۰۰۰
قطع : وزیری
تعداد صفحات:۲۵۶
نوبت چاپ: اول
پاییز ۱۴۰۰
شابک : ۹۷۸۶۰۰۶۴۶۶۷۶۷

 

 

 

 

 

 

 

 

می‌توانید کتاب را طریق فروشگاه‌های زیر خریداری کنید

کتاب مارکت   فیدیبو

مدیریت تداوم کسب و کار (BCM) از لحاظ اهمیت و ارزش فعالیت‎های سازمانی همچنان در حال رشد است. این موضوع با انتشار استاندارد بین المللی BCM:ISO22301 (امنیت اجتماعی- سیستم‎های مدیریت تداوم کسب و کار- الزامات) که نشان دهنده شناخت موضوع در ایجاد موفقیت شرکت‌ها و بهینه‎سازی دردسترس بودن خدمات آنها است، مشهود می‎باشد. بعلاوه، امروزه فعالان در حوزه مدیریت تداوم کسب و کار از طیف گسترده‎ای از مشاوران در حوزه‎های مدیریت، تضمین اطلاعات، بیمه و ریسک، کیفیت و انطباق و به طور شگفت‎آوری هنر و تاریخ می‎باشد، که قطعاً منجر به ورود افکار بدیع در حرفه شما خواهد شد. این تنوع مخاطبان را شاید بتوان در شاخص‎های مشهود دیسیپلین در قرن ۲۱ مشاهده نمود.

این کتاب با ارائه جزئیات از مثال‎هایی از نمونه‎های واقعی و بر اساس رویکردهای نویسنده با توجه به تجربیات شخصی، سعی در پرکردن این شکاف را دارد. این کتاب برای هر دو دسته افراد جدید و یا آدم هایی که تجربه کار کردن در حوزه تداوم کسب و کار را دارند و مسئول اجرای سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) در سازمان‎ها هستند، مفید است.

در این کتاب مفاهیم اساسی در خصوص فعالیت‎های اصلی سازمان در زمینه سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) و اینکه چطور هر مرحله از سیستم مدیریت با مرحله دیگر مرتبط است را تشریح می‎کند. مسائل مختلف که در هر کدام از مراحل چرخه حیات سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS) باید به آن پرداخته شود نیز بررسی خواهد شد.

طیف گسترده‎ای از موضوعات مرتبط و به هم پیوسته برای فعالان حوزه تداوم کسب و کار در این کتاب معرفی می‎شود تا بتوانند دانش خود را افزایش دهند و همچنین چالش‎های سازمانی را نیز بررسی نماید. نقطه قوت اصلی این کتاب این است که تکنیک‎های اثبات شده را ارائه می‎دهد و نشان می‎دهد که چگونه ممکن است آنها متناسب با هر کدام از نیازها و الزامات سازگار شوند. به طور خاص، روش‎های ارزیابی آسان جهت ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS)ارائه می‎شود. نحوه استقرار یک سیستم کنترل مؤثر BCMS نیز  شرح داده خواهد شد.

برای دانلود pdf قسمتی از کتاب کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پانزده − هشت =

فهرست