جشن امضای سه کتاب از کتاب‌های نشر برآیند در کافه گراف برگزار شد

جشن امضای کتاب‌های نشر برآیند برگزار شد

عصر سوم تیرماه، جشن امضای سه کتاب از کتاب‌های نشر برآیند در کافه گراف برگزار شد.

در این مراسم که «لذت خواندن» نام داشت، مترجمان سه کتاب «آن‌ها می‌پرسند، شما پاسخ دهید»، «برنامۀ محتوایی یک‌ساعته» و «پانصد نکتۀ کاربردی از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی»، جمعی از فعالان حوزۀ بازاریابی دیجیتال و مدیر نشر برآیند، عادل طالبی، حضور داشتند. مرتضی چرخ‌زرین، حامی غفاری و سروش صیادی، مترجمان کتاب که از کارشناسان و متخصصان حوزۀ بازاریابی دیجیتال هستند، با خوانندگان و مخاطبان  کتابشان گفت‌وگو کردند.

رضا جمیلی، فعال حوزۀ رسانه و تولید محتوا، به نقش عادل طالبی، مدیر نشر برآیند، در فعالیت‌های استارت‌آپی اشاره کرد و پشتکار و سخت‌کوشی وی و همکارانش را عامل موفقیت آن‌ها در کارشان دانست. وی اشاره کرد که نشر برآیند جدیدترین کتاب‌ها در حوزۀ تخصصی خود را ترجمه و منتشر می‌کند و می‌کوشد این‌گونه مخاطبان کتاب‌ها با جدیدترین دانش و اطلاعاتی که در آن سوی مرزها منتشر می‌شود آشنا شوند. جمیلی دربارۀ مترجمان کتاب‌ها گفت: بسیار خوب است که مترجمان کتاب‌ها متخصصان حوزۀ دیجیتال هستند و تجربۀ بسیاری در فضای کسب‌وکار آنلاین دارند.

حمیدرضا همتی، ریاست مرکز وب فارسی، به کاربردی‌بودن کتاب‌های نشر برآیند اشاره کرد و گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در حوزۀ فنّاوری می‌افتد کتاب‌هایی است که در حال انتشارند و به فعالان این حوزه کمک می‌کنند.

رضا قربانی، روزنامه‌نگار، تحلیلگر و مؤسس «راه پرداخت» در پاسخ به این پرسش که کدام کتاب نشر برآیند را خوانده است، گفت: کتاب «خون نحس» را مطالعه کردم. نقطۀ قوت نشر برآیند انتخاب‌های متفاوت و به‌روز است. این انتشارات می‌کوشد بهترین کتاب‌ها در حوزۀ موردنظر خود را انتخاب و منتشر کند. وی افزود: شناسایی نیاز و توان کسب‌وکارها یکی از مؤلفه‌های مهم کسب‌وکارهای دیجیتال است.

حامی غفاری، مترجم کتاب «پانصد نکتۀ کاربردی از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی»، اشاره کرد: این کتاب با ارائۀ راهکارهای کاملاً عملی، قدم‌به‌قدم با شما همراه می‌شود و با ارائۀ تکنیک‌های کاربردی به شما کمک می‌کند نکات را به کار بگیرید و کسب‌وکارتان را پیشرفت دهید.

سروش صیادی، مترجم کتاب «برنامۀ محتوایی یک‌ساعته»، نیز با مخاطبان کتابش گفت‌وگو کرد. در این گفت‌وگو مطرح شد که این کتاب با معرفی ابزارهای کاربردی برای تدوین برنامه‌های محتوایی کمک می‌کند تا آگاهانه‌تر برنامۀ محتوایی مناسبی برای کسب‌وکار خود را تدوین کنیم.

محمدرضا فهیمی، فعال حوزۀ محتوا، مزیت نشر برآیند را تیم پرتلاش آن دانست و دربارۀ کتاب‌های منتشرشده گفت: در مقایسه با نشرهای فعال در این حوزه، محتوای کتاب‌های نشر برآیند به‌‌روزتر و بسیار کاربردی هستند.

نشر برآیند ناشر کتاب‌های حوزۀ کسب‌وکارهای آنلاین و توسعۀ مهارت‌های فردی در کسب‌وکار است که تاکنون چندین کتاب از کتاب‌های مطرح جهان در این حوزه را ترجمه کرده و در اختیار مخاطبان فارسی‌زبان قرار داده است تا گوشه‌ای از چالش‌ها و مسائل جاری در دنیای بازاریابی دیجیتال را نشان دهد و راهکارهایی برای رفع مشکلات ارائه کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + شش =

فهرست