لایو کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ۱۶ اسفند۹۹

🔺صرفه جویی در زمان برگ برندۀ کسب و کار شماست.

🔺به بیان ساده، آژانس دیجیتال‌مارکتینگ به شرکتی گفته می‌شود که در ایجاد و ارائۀ راه‌حل‌های خلاقانه و خدمات توسعۀ فنی، مهارت و تخصص دارد. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ مدل جدیدتری از آژانس‌ تبلیغاتی است. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ به دنبال ارائۀ راه‌حل کاربردی با هدف رفع مشکل، به کمک تفکر خلاقانه است. یک آژانس دیجیتال‌مارکتینگ حرفه‌ای با تمرکز بر مشاوره و همراهی کسب‌و‌کارها تلاش می‌کند خود را از سایر رقبایش متمایز کند. همچنین یک وظیفۀ مهم آن ترجمۀ اهداف کلان بازاریابی شرکت به زبان دیجیتال است و تعیین این موضوع که چطور باید از هدف به استراتژی برسیم.
🔺برای آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ کیفیت و کمیت کارهایی که برای کسب‌و‌کارها انجام می‌دهند بسیار مهم است. آن‌ها موارد لازم برای اینکه دارایی هر کسب‌و‌کار به شکلی باشد که بتواند به اهداف مدنظر خود دست پیدا کند، لحاظ می‌کنند. آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ ابزار و مهارت‌های لازم برای ایجاد ایده‌های جدید را در اختیار دارند و سعی می‌کنند ایده‌ها را به شکلی در کنار یکدیگر قرار دهند که این پازل بهترین و بیشترین بازدهی را برای کسب‌و‌کارها داشته باشد.

🔺 آژانس دیجیتال‌مارکتینگ یک آژانس تبلیغاتی نیست. آژانس‌های تبلیغاتی در اصل با رسانه‌های جمعی سنتی سر‌و‌کار دارند، اما آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ بیشتر با کمپین‌های دیجیتال و اینترنت سر‌و‌کله می‌زنند. همچنین آژانس‌های تبلیغاتی درآمد خود را از طریق جایگاه‌های تبلیغاتی مختلف به دست می‌آورند و آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ معمولاً درآمد مورد نیاز خود را از طریق خدمات فنی و خلاقانه‌ای که در تیم خود دارند کسب می‌کنند. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ تلاش می‌کند درک عمیق‌تری از رسانه‌ها داشته باشد و آن را به‌خوبی تحلیل کند تا بتواند کسب‌و‌کار را به‌ شکل موفقیت‌آمیزی در حوزۀ دیجیتال هدایت کند و رشد دهد.

لایو معرفی کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ در تاریخ ۱۶ اسفند ۹۹ برگزار شد.
🔸 برای شرکت در لایو اینستاگرام برآیند را دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − هفت =

فهرست