سی و نهمین وبینار نشر برآیند، ۲۴ اردیبهشت ساعت ۱۶

وبینار هدف گذاری به روش افراد موفق

‎هدف‌گذاری اصلی‌ترین اقدامی است که افراد موفق را از افراد معمولی جدا می‌سازد. همۀ انسان‌ها می‌توانند به افراد موفقی تبدیل شوند، چه دلیلی وجود دارد که تعداد افراد موفق اینقدر کم است. مهم‌ترین عامل، نداشتن هدف‌گذاری مشخص برای انسان‌های معمولی است. افراد موفق سعی می‌کنند که همیشه برای خود هدفی داشته باشند و تلاش می‌کنند که بیشتر اوقات در مسیر هدف خود بمانند. افراد معمولی یا اصلا هدفی ندارند یا اگر هدفی در کار است تا رسیدن به آن پایبند نیستند. اگر علاقه‌مند هستید که زندگی متفاوت‌تری داشته باشید، می‌توانید همچون افراد موفق با گام‌های ساده به زندگی مطلوب خود دست یابید.
جناب آقای کامیار باژان در سی و نهمین وبینار نشر برآیند که در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶ برگزار می‌شود، به طور کامل در مورد هدف‌گذاری و موفقیت صحبت و ما را برای برنامه‌ریزی درست در مسیر موفقیت راهنمایی می‌کنند.
همچنین در این وبینار هدایایی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. هدایا شامل فایل‌های صوتی، ویدئویی، اسلاید وبینار و همچنین برگه برنامه‌ریزی است که برای شما ارسال خواهد شد. فقط کافی است در وبینار شرکت کنید و اطلاعاتتان را در فرمی که در اختیارتان قرار می‌گیرد وارد کنید.

نشر برآیند

برای دریافت هدایای وبینار اطلاعات خود را وارد کنیددیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از
فهرست