کتاب ۵۰۰ نکته کاربردی از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به زودی منتشر می‌شود

کتاب 500 نکته کاربردی از شبکه های اجتماعی

کتاب ۵۰۰ نکته کاربردی از شبکه های اجتماعی

چرا کسب‌وکار شما به بازاریابی شبکه‌های اجتماعی نیاز دارد؟

طی ۱۰ سال گذشته، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به یکی از ابزارهای ضروری برای تمام برندها و کسب‌وکارها تبدیل شده است. همه‌ کسب‌وکارها با استفاده از این بستر فرصت‌های مختلفی برای ایجاد روابط، تعامل با مشتریان و افزایش فروش ایجاد می‌کنند که تا پیش از این چنین موقعیتی در اختیار آنها نبوده است. یکی از ویژگی‌های مهم بازاریابی شبکه‌های اجتماعی این است که همه چیز به صورت آماری ارائه می‌شود.

در تحقیقی که سال ۲۰۱۶ توسط PewInternet انجام شده است می‌بینیم که ۷۹ درصد کاربران اینترنتی (شامل ۶۸ درصد بزرگسالان آمریکایی) از فیسبوک استفاده می‌کنند و سه چهارم آنها به صورت روزانه به این سایت سر می‌زنند. علاوه بر این تحقیق دیگری که توسط یکی از تحلیل‌گران حوزه‌ شبکه‌های اجتماعی به نام Digitas انجام شده است می‌بینیم پیش‌بینی کرده‌اند رشد تجارت اجتماعی می‌تواند عاملی باشد تا پیش از پایان سال ۲۰۱۷، ارزش یک کسب‌وکار به ۳۰ میلیارد دلار برسد.

ضمن اینکه براساس نظرسنجی که سال ۲۰۱۷ توسط Media Examiner انجام شده است، ۹۲ درصد پاسخ‌دهندگان اعلام کرده‌اند که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی از مهمترین ابزاری است که در کسب‌وکار فعلی خود از آن استفاده می‌کنند. اگر تاکنون از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکرده‌اید یا استراتژی‌های فعلی شما دیگر پاسخ‌گو نیست، اکنون زمان این رسیده که تصمیم خود را بگیرید و تغییر کنید.

 

برای مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد کتاب کلیک کنید. 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 + پنج =

فهرست