کتاب برنامه‌ریزی بازاریابی

نویسنده: اریک داویس       مترجم: حسین اورعی

انتشارات: برآیند                قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

قطع : وزیری                    تیراژ : ۱۰۰۰

نوبت چاپ: اول                 تعداد صفحات: ۲۰۴

شابک : ۸-۴۰-۶۴۶۶-۶۰۰-۹۷۸    تابستان ۹۹

 

 

میتوانید کتاب را طریق فروشگاه‌های زیر خریداری کنید

 

 

برنامه‌ریزی بازاریابی یک روش موثر برای اجرای استراتژی تبلیغاتی بوده که یک سازمان برای رهبری و هدایت و دستیابی به اهداف خود آن را پیاده‌سازی می‌کند.

در واقع برنامه‌ریزی باید به نحوی باشد که نه تنها بر دانش ما از سازمان، بلکه درک ما از مشتریان موجود، مشتریان بالقوه، رقبا، برنامه‌های آن‌ها و چگونگی واکنش آن‌ها به فعالیت‌های ما نیز اثر گذار باشد.

اریک داویس، بازاریابی را فرآیندی تعریف می‌کند که در آن جنبه های مختلف بازاریابی با هم بر اساس اقدامات آتی، در جهت تولید به کار گرفته می‌شود.

کتاب‌های زیادی در زمینه برنامه ریزی نوشته شده‌اند اما آنجایی که باید آموخته‌های ما عملی شود، تعداد کتاب‌های خوب واقعا کم است.

کتاب برنامه‌ریزی بازاریابی نوشته اریک داویس یک کتاب جامع آموزش برنامه ریزی مرحله به مرحله بوده که با مطالعه آن می‌توان برای جلوگیری از وقوع مشکلاتی که قابل پیش بینی هستند، اقدام کنیم.

برای این که در بازار با یک استراتژی تبلیغاتی منحصر به فرد و مداوم مورد توجه قرار گیرید، آگاهی در مورد بازار و جنبه‌های آن بسیار مهم است.

کتاب برنامه ریزی بازاریابی ترکیبی از متن‌های آموزشی و تمرین‌های تعاملی در پایان هر فصل بوده که به شما در درک بهتر از موضوعات کمک می‌کند.

این کتاب به تعریف برنامه‌ریزی پرداخته و مزایا و مشکلات آن را بررسی می‌کند و با انجام تمرین‌های مختلف به شما کمک خواهد کرد تا محیط بازار را ارزیابی کرده و برنامه‌ها را اجرا و عملیاتی کنید.

در این کتاب، راهکارهای موثر و قدرتمندی به کارفرمایان کسب‌وکارهای نوپا و مدیران شرکت‌های کوچک، متوسط و حتی مدیران تازه کار که به دنبال ارتقاء سطح دانش و مهارت بازاریابی خود هستند، ارائه می‌شود.

برای دانلود pdf قسمتی از کتاب کلیک کنید.

 

ویدئوی وبینار برنامه‌ریزی بازاریابی با ارائه سید حسین اورعی، مترجم کتاب
 برای دانلود فایل صوتی و PDF وبینار کلیک کنید.


نشر برآیند

کد اسکرج در صفحۀ داخل جلد کتاب قرار داده شده است. در صورت عدم خرید کتاب، هنوز می‌توانید از فیلم‌های آموزشی داخل سایت استفاده کنید اما برای عضویت در کانال تلگرام، باید کتاب را خریداری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × سه =

فهرست

ما در نشر برآیند با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. مخالفت می‌کنم