انتشار کتاب چهل تاکتیک و تکنیک مؤثر در بازاریابی دیجیتال

برای خرید کتاب از اپلیکیشن طاقچه کلیک کنید.

کتاب چهل تاکتیک و تکنیک مؤثر در بازاریابی دیجیتال دومین کتاب الکترونیکی از نشر برآیند به زودی منتشر می‌شود.

بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال به اصطلاح چتری است بر روی همه تلاش‌های بازاریابی آنلاین. شرکت‌ها از کانال‌های دیجیتالی نظیر موتور جستجوی گوگل، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و وب سایت‌های خود برای ارتباط با مشتریان فعلی و آینده‌شان بهره می‌برند.

بسیاری از مردم امروز خرید‌های خود را از موتورهای جستجو آغاز می‌کنند، یعنی قبل از خرید یک کالا، آن را در اینترنت می‌یابند و در مورد آن تحقیق می‌کنند. این جدای خریدهایی است که مردم از سایت‌های شناخته شده در زمینه فروش کالا و خدمات انجام می‌دهند. شاید بتوان نتیجه گرفت که روش‌های سنتی و پیشین کسب‌وکار دیگر آنقدر‌ها کار ساز نیست!

بازاریابی همیشه درباره ارتباط با مخاطب، در زمان و مکان درست بوده است. پس می‌توان نتیجه گرفت با این وقتی که مردم بخصوص با گوشی‌هایشان در اینترنت می‌گذرانند، بازاریابان هم در آنجا باید به دنبال مشتری و یا مخاطب خود بگردند.

 

بازاریابی دیجیتال دقیقا چیست؟

از وب سایت شما گرفته تا ابزارهای برندسازی آنلاین مانند: تبلیغات دیجیتال، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و غیره، طیف زیادی از تاکتیک‌ها و ابزارها زیر مجموعه بازاریابی دیجیتال قرار می‌گیرند. و یک بازاریاب دیجیتال حرفه‌ایی می‌داند که هر یک از ابزارها و تاکتیک‌ها را برای رسیدن به کدام هدف استفاده کند.

با مطالعه این کتاب خواهید دانست تعریف بازاریابی دیجیتال چیست؟ چه تأثیری در کسب‌وکار شما خواهد داشت، و با استفاده از ۴۰ تکنیک گفته شده در کتاب در کسب‌وکار آنلاین خود موفق‌تر باشید

برای مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد کتاب چهل تاکتیک و تکنیک مؤثر در بازاریابی دیجیتال کلیک کنید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده − 14 =

فهرست