کتاب راهنمای بازاریابی محتوایی

نویسندگان : پلور مازوکا،کارولینا سیکورسکا
مترجم : مرتضی چرخ‌زرین
انتشارات: برآیند
  قیمت :۷۱۰۰۰
 قطع : وزیری
 تعداد صفحات: ۱۶۸
نوبت چاپ: اول
تابستان ۱۴۰۰
شابک : ۹۷۸۶۰۰۶۴۶۶۶۱۳

 

میتوانید کتاب را طریق فروشگاه‌های زیر خریداری کنید

فیدیبو

بازاریابی محتوایی هنوز در بسیاری از کشورها رویکرد جدیدی در بازاریابی است. ابزار بسیار قدرتمندی است، اما در کمال تعجب بسیار کم از آن استفاده می‌شود. بازاریابی محتوایی شیوۀ مؤثری برای دسترسی به مشتریان احتمالی ارائه می‌کند. بسیاری از افراد می‌توانند بدون آموزش‌های گسترده، آن را درک و استفاده کنند. متأسفانه، شرکت‌ها اغلب این نوع استراتژی را از جهتی خطرناک می‌دانند: از این می‌ترسند که اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار دیگران قرار دهند بدون این‌که مطمئن باشند در ازای آن چیزی دریافت می‌کنند. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها صرفاً به روش‌های سنتی بازاریابی اتکا می‌کنند.
بسیاری از کارمندان هنوز برای بازاریابی مدرن آمادگی ندارند؛ این کتاب قصد دارد روش‌های نوآورانه و راه‌حل‌های بازاریابی محتوایی را براساس مدل‌هایی که امتحان خود را پس داده‌اند، ارائه کند تا بنگاه‌های کوچک و متوسط با استفاده از آن‌ها بتوانند سطح عملکرد و نوآوری خود را افزایش دهند.
در حال حاضر بنابر یافته‌های تحقیق یا بهترین شیوه‌های در صنعت بازاریابی، فقدان مجموعه‌ای از اصول اثبات‌شدۀ مؤثر در بازاریابی محتوایی احساس می‌شود؛ هنوز هیچ بازار نظام‌یافته‌ای برای خدمات بازاریابی محتوایی وجود ندارد. شرکت‌ها و پورتال‌های بازاریابیِ فعّال عموماً هدف‌شان استراتژی‌های بازاریابی استاندارد و اثبات‌شده است؛ تکنیک یا تجربه یا مدل‌های کسب‌وکار عملی برای بازاریابی ارائه نمی‌کنند.
تحولات اخیر در زمینۀ پخش آنلاین و مطالب آموزشی تعاملی، استفاده از روش بازاریابی محتوایی به‌شکل‌های بسیار پویا و پیچیده را امکان‌پذیر می‌کند. بنابراین، متخصصان بازاریابی، کارفرمایان و بنگاه‌های کوچک و متوسط و کارمندان آن‌ها باید قبل از شروع هرگونه فعالیت تجاری استراتژی بازاریابی محتوایی خود را بادقت بررسی کنند.

برای دانلود pdf قسمتی از کتاب کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 − 10 =

فهرست