کتاب خون نحس

 

برای خرید کتاب کلیک کنید!

خون نحس داستان کامل ظهور نفس‌گیر و فروپاشی تکان‌دهندۀ ترانوس، استارتاپ بیوتکنولوژی چند میلیارد دلاری است که توسط جان کریو (روزنامه‌نگار برنده جایزه پولیتزر) نوشته شده است.
در سال ۲۰۱۴ الیزابت هولمز بنیانگذار و مدیرعامل ترانوس به عنوان استیو جابزِ جدید مورد توجه قرار گرفت. الیزابت هولمز از دانشگاه استنفورد انصراف داد و استارتاپی را راه‌اندازی کرد که وعده می‌داد تا در صنعت پزشکی با یک دستگاه که آزمایش خون را بطور قابل توجهی سریع‌تر و آسان‌تر انجام می‌داد، انقلاب بزرگی ایجاد کند. این استارتاپ با حمایت سرمایه‌گذارانی مانند لری الیسون و تیم دریپر توانست با جذب سرمایه‌ای ارزش شرکت را به ۹ میلیون دلار برساند. اما فقط یک مشکل وجود داشت. تکنولوژی کار نکرد!

کتاب خون نحس، داستان پرشور یکی از بزرگترین کلاهبرداری‌های تاریخ سیلیکون ولی را روایت می‌کند که بیانگر دروغ‌ها، وعده‌ها و پنهان‌کاری‌های این استارتاپ است. نمونۀ عینی از مدیریت غلط منابع، تصمیم‌گیری اشتباه و شکست خوردن یک استارتاپ است.

نشر برآیند با دریافت حق کپی رایت از ناشر اصلی  کتاب اقدام به چاپ این کتاب نموده است و هم‌اکنون برای خرید اینترنتی در دسترس شما همراهان گرامی قرار گرفته است.
برای خرید اینترنتی کلیک کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از
فهرست