کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی به زودی منتشر می‌شود

کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی نوشته علی خادم‌الرضا که در نشر برآیند چاپ شده است تا اول آذر ۹۹ به بازار عرضه می‌شود.

زمان شناخت و بررسی محیط کسب‌وکار، امروز است.

نخستین نیاز و گام اساسی برای راه‌اندازی و یا مدیریت موفق یک کسب‌وکار، شناخت دقیق و مؤثر از محیط پیرامون است. باتوجه به این شناخت است که می‌توانیم استراتژی‌ها، برنامه‌ها و امور اجرایی را به‌درستی تدوین کرده، به آن‌ها عمل کنیم و موفقیت‌های بزرگی به‌دست آوریم. بدون شناخت محیط، راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوپا یک اشتباه بزرگ و پرخطر است، حتی شرکت‌هایی که از قبل وجود داشته‌اند، اگر تغییرات محیط کسب‌وکار را درک نکنند و خود را با این تغییرات وفق ندهند، محکوم به نابودی هستند.

نویسندۀ کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی معتقد است، برخلاف نظر عموم مردم، اکنون و همین شرایط موجود کشور نیز زمان مناسبی برای راه‌اندازی و توسعۀ کسب‌وکار شما است. عموما دوره‌های بحران اقتصادی، بهترین فیلتر برای جداکردن کسب‌وکارهای ضعیف و معمولی از کسب‌وکارهای عالی هستند. همچنین شرایط سخت اقتصادی فرصت‌های بسیار بکر و عالی برای بهره‌برداری کارآفرینان هوشمند فراهم می‌کند.

این کتاب شامل مهم‌ترین، کاربردی‌ترین و اثربخش‌ترین ایده‌ها و نکاتی است که هر کارآفرین و صاحب کسب‌وکار باید آن‌ها را بداند و به‌کار بگیرد. به جرات می‌توانم بگویم که این کتاب عصاره و جوهرۀ کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار موفق را در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی این موضوع را متوجه می‌شوید که حداقل یکصد کتاب در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار مطالعه کنید و بتوانید با نگاه جامع به مقایسه بپردازید و نکات این کتاب را متناسب با کسب‌وکار خود به کار ببرید و نتیجۀ آن را مشاهده کنید.

 

برای مطالعه توضیحات بیشتر دربارۀ کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی کلیک کنید.

 

0 0 vote
Article Rating
عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست