کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی به زودی منتشر می‌شود

برای خرید کتاب جعبه ابزارکارآفرینی کلیک کنید.

کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی نوشته علی خادم‌الرضا که در نشر برآیند چاپ شده است تا اول آذر ۹۹ به بازار عرضه می‌شود.

زمان شناخت و بررسی محیط کسب‌وکار، امروز است.

نخستین نیاز و گام اساسی برای راه‌اندازی و یا مدیریت موفق یک کسب‌وکار، شناخت دقیق و مؤثر از محیط پیرامون است. باتوجه به این شناخت است که می‌توانیم استراتژی‌ها، برنامه‌ها و امور اجرایی را به‌درستی تدوین کرده، به آن‌ها عمل کنیم و موفقیت‌های بزرگی به‌دست آوریم. بدون شناخت محیط، راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوپا یک اشتباه بزرگ و پرخطر است، حتی شرکت‌هایی که از قبل وجود داشته‌اند، اگر تغییرات محیط کسب‌وکار را درک نکنند و خود را با این تغییرات وفق ندهند، محکوم به نابودی هستند.

نویسندۀ کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی معتقد است، برخلاف نظر عموم مردم، اکنون و همین شرایط موجود کشور نیز زمان مناسبی برای راه‌اندازی و توسعۀ کسب‌وکار شما است. عموما دوره‌های بحران اقتصادی، بهترین فیلتر برای جداکردن کسب‌وکارهای ضعیف و معمولی از کسب‌وکارهای عالی هستند. همچنین شرایط سخت اقتصادی فرصت‌های بسیار بکر و عالی برای بهره‌برداری کارآفرینان هوشمند فراهم می‌کند.

این کتاب شامل مهم‌ترین، کاربردی‌ترین و اثربخش‌ترین ایده‌ها و نکاتی است که هر کارآفرین و صاحب کسب‌وکار باید آن‌ها را بداند و به‌کار بگیرد. به جرات می‌توانم بگویم که این کتاب عصاره و جوهرۀ کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار موفق را در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی این موضوع را متوجه می‌شوید که حداقل یکصد کتاب در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار مطالعه کنید و بتوانید با نگاه جامع به مقایسه بپردازید و نکات این کتاب را متناسب با کسب‌وکار خود به کار ببرید و نتیجۀ آن را مشاهده کنید.

 

برای مطالعه توضیحات بیشتر دربارۀ کتاب جعبه‌ابزار کارآفرینی کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × 4 =

فهرست