کتاب‌های نشر برآیند یک هدیه ماندگار

در روزهای پایانی سال، فهرستی از نام‌ها داریم که نمی‌دانیم چه‌چیزی به آن‌ها هدیه دهیم که به کارشان بیاید، مفید و کاربردی باشد و همه دوستش داشته باشند. از ویژگی‌های هدیۀ خوب ماندگاری و کاربردی‌بودن آن است. ما به شما توصیه می‌کنیم کتاب هدیه دهید، چراکه این دو ویژگی را دارد. اگر نسبت ارزش به هزینۀ صرف‌شده را نیز در نظر بگیریم، هدیه‌دادن کتاب شیوۀ ارزشمندی است برای قدردانی از عزیزانمان. این نکته را نیز در نظر بگیرید که کتاب هدیه‌دادن نشان از علاقه و توجه شما به رشد و تعالی مخاطبانتان دارد
ما در نشر برآیند جدیدترین کتاب‌ها در حوزۀ کسب‌وکارهای آنلاین و توسعۀ مهارت‌های فردی در کسب‌وکار را منتشر می‌کنیم؛ کتاب‌هایی که می‌تواند نیاز بسیاری از اعضای این اکوسیستم را پاسخ دهد و برای بقیه نیز بابی باشد برای آشنایی با این حوزه. سئو ۲۰۲۰ کمک می‌کند محتوایی اثرگذارتر تولید کنید و بیشتر دیده شویدخون نحس داستان جذاب، هیجان‌انگیز و آموزنده‌ای از فراز و فرود استارت‌آپی از سیلیکون ولی است. برنامه‌ریزی بازاریابی نیازهای شما را در حوزۀ برنامه‌ریزی برای بازاریابی در فضای دیجیتال مرتفع می‌سازد نوهزینه‌کاهی راهنمایی مناسب برای همۀ کسانی است که می‌خواهند نوآوری کنند و در عین حال از هزینه‌ها بکاهند. این‌ها عناوین برخی کتاب‌هایی است که نشر برآیند برای مخاطبانش آماده کرده است و به‌زودی کتاب‌های دیگری به آن‌ها اضافه خواهد شد.
برای شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ که تعداد سفارششان بیش از ۵۰۰ نسخه باشد طرح دیگری در نظر داریم. می‌توانیم صفحاتی با نام و معرفی شما در داخل کتاب قرار دهیم که هدیه‌ای ویژه برای همکاران و دوستان و آشنایانتان آماده کنید.
برآیند نشر تخصصی حوزۀ دیجیتال مارکتینگ است و هرکدام از کتاب‌های ما، گوشه‌ای از چالش‌ها و مسائل جاری در دنیای دیجیتال مارکتینگ را نشان می‌دهد و راهکارهایی برای رفع این مشکلات ارائه می‌کند.

کتاب‌های نشر برآیند، یک هدیه ماندگار خواهد بود.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم کلیک کنید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − ده =

فهرست