پنجاه‌ودومین وبینار رایگان نشربرآیند ۱۶ آذر ۱۴۰۰

معرفی کتاب اصول مدیریت تداوم کسب‌وکار

یکی از اصلی‎ترین دغدغه‎‌های مدیران در صنایع مختلف و بخصوص صنایع مرتبط با فناوری اطلاعات تداوم فعالیت‌های شرکت پس از وقوع اختلال‌‎‎های پیش‎بینی شده یا نشده است. همیشه فقط حوادث بزرگ منجر به بروز بحران نمی‌شوند بلکه در مواردی اتفاقات کوچک یا به دید ما کم اهمیت می‎تواند منجر به توقف در عملیات سازمان‌ها ‎شوند.

این که تصور کنیم همیشه شرایط بر وفق‌مراد خواهد بود و اتفاقات آن‎‌گونه که ما انتظار داریم پیش می‎رود، اشتباه است. اختلال‌های مثل آتش‎سوزی، شیوع بیماری، از دست دادن فناوری، عدم امکان دسترسی کارکنان به محل کارشان، از دست دادن پرسنل یا تأمین‌کنندۀ کلیدی و … همیشه کسب‌‎وکارها را تهدید می‎کند.

در این وبینار درباره کتاب کاربردی اصول مدیریت تداوم کسب‎وکار صحبت خواهیم کرد. کتاب اصول مدیریت تداوم کسب‌وکار با ارائه جزئیات کامل درخصوص سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار و نحوی پیاده‌سازی آن و همچنین نقل مثال‌هایی از نمونه‌های واقعی بر اساس رویکرد و تجربیات شخصی نویسندگان، مناسب برای مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها و کارشناسان تداوم کسب‌وکار، چه آن‌هایی که تازه وارد در این حوزه هستند و چه کسانی که تجربۀ کارکردن در حوزۀ تداوم کسب‌وکار را دارند، می‌‎باشند.

 

برای ثبت‌نام پنجاه‌ودومین وبینار رایگان نشر برآیند با موضوع اصول مدیریت تداوم کسب‌وکار کلیک کنید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یازده + شانزده =

فهرست