هدیه نوروزی ۱۴۰۰

«کتاب‌های نشر برآیند، یک هدیه ماندگار خواهد بود»

نوروز از آیین‌ها و جشن‌های کهن ایرانیان است. از روزگار جمشید، یکی از رسوم خوشایند ایرانی، هدیه‌دادن در پایان سال به‌مناسبت آغاز سال نو یا عیدی است. سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز در پایان سال به ذی‌نفعان درون‌سازمانی و مشتریانشان هدیه می‌دهند تا به آن‌ها یادآوری کنند به یادشان هستند و قدردان زحماتشان.

در روزهای پایانی سال، فهرستی از نام‌ها داریم که نمی‌دانیم چه‌چیزی به آن‌ها هدیه دهیم که به کارشان بیاید، مفید و کاربردی باشد و همه دوستش داشته باشند. از ویژگی‌های هدیۀ خوب ماندگاری و کاربردی‌بودن آن است. ما به شما توصیه می‌کنیم کتاب هدیه دهید، چراکه این دو ویژگی را دارد. اگر نسبت ارزش به هزینۀ صرف‌شده را نیز در نظر بگیریم، هدیه‌دادن کتاب شیوۀ ارزشمندی است برای قدردانی از عزیزانمان. این نکته را نیز در نظر بگیرید که کتاب هدیه‌دادن نشان از علاقه و توجه شما به رشد و تعالی مخاطبانتان دارد.

ما در نشر برآیند جدیدترین کتاب‌ها در حوزۀ کسب‌وکارهای آنلاین و توسعۀ مهارت‌های فردی در کسب‌وکار را منتشر می‌کنیم؛ کتاب‌هایی که می‌تواند نیاز بسیاری از اعضای این اکوسیستم را پاسخ دهد و برای بقیه نیز بابی باشد برای آشنایی با این حوزه. سئو ۲۰۲۰ کمک می‌کند محتوایی اثرگذارتر تولید کنید و بیشتر دیده شوید. هنر برندشدن راهنمای شما در مسیر شهرت در فضای مجازی است. خون نحس داستان جذاب، هیجان‌انگیز و آموزنده‌ای از فراز و فرود استارت‌آپی از سیلیکون ولی است. برنامه‌ریزی بازاریابی نیازهای شما را در حوزۀ برنامه‌ریزی برای بازاریابی در فضای دیجیتال مرتفع می‌سازد. اهمیت پرسونا بر کسی پوشیده نیست و کتاب راهنمای پرسوناها منبعی مناسب برای آشنایی با این حوزه است. نوهزینه‌کاهی راهنمایی مناسب برای همۀ کسانی است که می‌خواهند نوآوری کنند و در عین حال از هزینه‌ها بکاهند. این‌ها عناوین برخی کتاب‌هایی است که نشر برآیند برای مخاطبانش آماده کرده است و به‌زودی کتاب‌های دیگری به آن‌ها اضافه خواهد شد.

برای آنکه خیالتان را آسوده سازیم، بخشی از روند انتشار کتاب‌ها را توضیح می‌دهیم:

کتاب‌های نشر برآیند از میان جدیدترین کتاب‌های این حوزه انتخاب می‌شود تا نیاز مخاطب ایرانی را برآورده کند و او را با جدیدترین دانش‌های این حوزه که در جهان منتشر شده است، آشنا سازد. برای تولید محتوای کتاب‌ها نیز وقت بسیاری می‌گذاریم. مترجمان و مؤلفان و ویراستاران کتاب دست به دست هم می‌دهند تا متنی روان‌تر و خوش‌خوان‌تر ارائه دهند.

ما همواره می‌کوشیم کتاب‌هایی با طراحی ساده و در عین حال چشم‌نواز برای مخاطبانمان آماده کنیم. به همین منظور گروه هنری نشر برآیند برای صفحه‌آرایی و طراحی جلد زحمات بسیاری می‌کشد. پشت طرح هر جلدی، فلسفه‌ای خاص وجود دارد تا مخاطبان با آن بهتر ارتباط برقرار کنند.

در مرحلۀ چاپ نیز به کیفیت، بسیار توجه می‌کنیم. ظاهر کتاب برایمان مهم است. کتاب‌های نشر برآیند روی کاغذ بالک چاپ می‌شوند. این کاغذها کاملاً سازگار با محیط زیست‌اند زیرا برای تولید آن فرایند شیمیایی سفیدسازی استفاده نمی‌شود. ضمن اینکه رنگ کرم خاص آن، برای مطالعه بسیار مناسب است و باعث خستگی چشم‌ها‌ نمی‌شود. کتاب‌ها را در تعداد بالا منتشر می‌کنیم تا بتوانیم به مشتریانمان تخفیف بیشتری بدهیم.

همۀ مواردی که گفته شد در نظر گرفته می‌شود تا کتابی خوب در اختیار شما قرار بگیرد که پس از خواندنش مطالب جدیدی بیاموزید و از خواندن آن لذت ببرید.

برای شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ که تعداد سفارششان بیش از ۵۰۰ نسخه باشد طرح دیگری در نظر داریم. می‌توانیم صفحاتی با نام و معرفی شما در داخل کتاب قرار دهیم که هدیه‌ای ویژه برای همکاران و دوستان و آشنایانتان آماده کنید.

برآیند نشر تخصصی حوزۀ دیجیتال مارکتینگ است و هرکدام از کتاب‌های ما، گوشه‌ای از چالش‌ها و مسائل جاری در دنیای دیجیتال مارکتینگ را نشان می‌دهد و راهکارهایی برای رفع این مشکلات ارائه می‌کند.

 

«کتاب‌های نشر برآیند که تا به امروز چاپ شده است و می‌تواند برای سازمانتان کاربردی باشد»

جهت مشاهده آخرین کتاب‌های نشر و هماهنگی برای سفارش هدایای سازمانی فرم زیر را پر کنید.

فهرست