هدیه نوروزی ۱۴۰۰ نشر برآیند

در کنار هم سال دیگری را پشت سر گذاشتیم؛ سالی پر از فراز و نشیب‌ها، غم‌ها و شادی‌ها، شکست‌ها و پیروزی‌ها. بهار نَم‌نَمک از راه می‌رسد. امسال نیز همچون نوروز ۹۹ قرار است نوروز متفاوتی داشته باشیم. ظاهر شادی‌هایمان کم‌رنگ‌تر از قبل است؛ اما فراموش نکنیم که استعدادها و توانایی‌هایمان در اوضاع دشوار محک می‌خورد و شکوفا می‌شود. از هرچه بگذریم، سخن عیدی خوش‌تر است! عیدی‌دادن رسم دیرین ما ایرانی‌هاست. برای شادباش نوروز و اینکه به عزیزانمان یادآوری کنیم در شادترین لحظه‌های زندگی‌مان به یادشان هستیم، به آن‌ها هدیه‌ای ناقابل می‌دهیم. در عین حال، برایمان مهم است چیزی هدیه دهیم که دوستش داشته باشند و به کارشان بیاید. اگر قصد دارید به دیگران نشان دهید که به آن‌ها توجه‌ دارید و رشد و تعالی فکری‌شان برایتان مهم است، کتاب هدیۀ ارزشمند و مناسبی است.
ما نشر برآیند هستیم، ناشر کتاب‌های حوزۀ کسب‌وکارهای آنلاین و توسعۀ مهارت‌های فردی در کسب‌وکار. می‌کوشیم گوشه‌ای از چالش‌ها و مسائل جاری در دنیای دیجیتال مارکتینگ را نشان دهیم و در حد توانمان، راهکارهایی برای رفع این مشکلات ارائه کنیم. در سال‌هایی که پشت‌سر گذاشتیم، با وسواس بسیار سعی کردیم بهترین و جدیدترین کتاب‌ها را برای خوانندۀ فارسی‌زبان انتخاب کنیم و محتوای مناسبی در اختیارشان قرار دهیم. نتیجۀ تلاش‌های ما چاپ چندین جلد کتاب است که بازخوردها نشان می‌دهد مخاطبانمان آن‌ها را دوست دارند.
«خون نحس» داستان جذاب، هیجان‌انگیز و آموزنده‌ای از فراز و فرود استارت‌آپی از سیلیکون ولی است. «برنامه‌ریزی بازاریابی» نیازهای شما را در حوزۀ برنامه‌ریزی برای بازاریابی در فضای دیجیتال مرتفع می‌سازد. «هنر برندشدن» راهنمای شما در مسیر شهرت در فضای مجازی است. «سئو ۲۰۲۰» کمک می‌کند محتوایی اثرگذارتر تولید کنید و بیشتر دیده شوید. در حوزه بازاریابی دیجیتال، اهمیت پرسونا بر کسی پوشیده نیست و کتاب «راهنمای پرسوناها» منبعی مناسب برای آشنایی با این حوزه است. کتاب «نوهزینه‌کاهی»هم راهنمایی مناسب برای همۀ کسانی است که می‌خواهند نوآوری کنند و در عین حال از هزینه‌ها بکاهند.


کتاب‌های نشر برآیند با متنی شیوا و روان، طراحی ساده و در عین حال چشم‌نواز، پیشنهاد ما برای هدیه‌دادن به عزیزان و دوستان و آشنایانتان است. برای آنکه کتاب‌هایمان هدیه‌ای ماندگار باشند، از کاغذ باکیفیت بالک استفاده می‌کنیم که با محیط‌زیست سازگارند و باعث خستگی چشم نیز نمی‌شوند. این کتاب‌ها را با تخفیف ویژۀ ۲۵ درصد ارائه می‌دهیم. برای شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ که تعداد سفارششان بیش از ۵۰۰ نسخه باشد هم شرایط ویژه‌ای داریم.
برای خرید این کتاب‌ها با تخفیف ۲۵ درصد با ما تماس بگیرید : ۸۸۹۹۶۳۱۷ داخلی ۵۲۱٫

 

برای مطالعه اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده + 3 =

فهرست