نشر برآیند در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ۱۴۰۱

حضور نشر برآیند در اولین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بعد از دو سال همه‌گیری کرونا.
برای بسیاری از افراد، چرخیدن میان قفسه‌های کتاب‌فروشی‌ها و ورق‌زدن کتاب‌ها یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهاست. با این تفاسیر، نمایشگاه کتاب تهران، بهشت کتاب‌بازهاست. نمایشگاهی که به واسطۀ ویروس کرونا، جایش در بین برنامه‌های کشور، خالی بود.
در این‌ مقاله، درمورد نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، راه‌های مختلف خرید کتاب در این نمایشگاه و از نشر برآیند و میزبانی از مخاطبان کتاب صحبت می‌کنیم. مفتخریم که بگوییم، نشر برآیند از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت در مصلای تهران حضور داشت و در این دوره از نمایشگاه همراه با کتاب‌ها و مترجمان برجسته خود، میزبان مخاطبان و فرهیختگان بودیم.

حامی غفاری در نشر برآیند

حامی غفاری در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشر برآیند

خرید کتاب از سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

نمایشگاه کتاب در سی‌وسومین دوره برگزاری خود، پذیرای ۱۷۰ ناشر خارجی و هزار و ۷۰۰ ناشر داخلی در بخش حضوری و مجموعاً دو هزار و ۸۰۰ ناشر در بخش مجازی بود که محصولات انتشاراتی خود را برای مخاطبان عرضه کردند. ما هم در غرفه نشر برآیند در بخش ناشران کسب‌وکار واقع در شبستان مصلای تهران میزبان بازدیدکنندگان بودیم.
نمایشگاه بین‌المللی کتاب همیشه با ایجاد بن‌ها، تخفیف‌های ویژه و موارد این‌چنینی سعی کرده‌ است تا در راستای فرهنگ کتاب‌خوانی و افزایش سطح دانش کشور نقش موثری داشته باشد. در همین راستا ما نیز در نشر برآیند امسال با قراردادن تخفیف‌های ویژه بر روی کتاب‌های خود برای جلب رضایت شما مخاطبان قدمی برداشتیم.
با وجود کم شدن میزان آمار کرونا در سطح کشور، هنوز این بیماری تمام نشده ‌است. مسئولیت اجتماعی ما ایجاب می‌کند که از خطر افزایش بیماری جلوگیری کنیم. مسئولان نمایشگاه کتاب در این دوره برای آسایش و حفظ سلامت بازدیدکنندگان رویکردهای موثری برای خرید راحت کتاب و همچنین توجه به سلامتی آن‌ها مقابل ویروس کرونا اتخاذ کردند.
مخاطبان همانند سال‌های همه‌گیری کرونا می‌توانستند بدون حضور در مکان اصلی نمایشگاه، کتاب‌های موردنظر خود را خریداری کنند. برای خرید غیرحضوری با رفتن به سایت اصلی نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱ امکان خرید از همه‌ی ناشران حاضر در نمایشگاه داشتند.

بخش آنلاین نمایشگاه کتاب و خرید غیرحضوری

نشر برآیند در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مفتخر بود که توانست به دو صورت حضوری و آنلاین در «حوزۀ بازاریابی دیجیتال و کسب‌وکار در فضای آنلاین» پذیرای مخاطبان باشد. همکاران ما در نشر برآیند در مکان اصلی برگزاری و همچنین در سایت نمایشگاه حضورو فعالیتی مستمر داشتند.
فروش مجازی کتاب یکی از نقاط عطف نمایشگاه کتاب امسال بود. علاقه‌‌مندانی که به هر علتی توانایی حضور فیزیکی در محل اصلی نمایشگاه را نداشتند، می‌توانستند با مراجعه به سایت https://book.icfi.ir/ کتاب موردنظر خود را خریداری کنند.
بازدیدکنندگان در نمایشگاه مجازی کتاب، از اقشار وگروه‌های مختلفی به سایت نمایشگاه مراجعه می‌کنند. افرادی که مجموعه کتاب‌های موردنظر خود را می‌شناسند و در قسمت جست‌وجوی ساده سایت، اسم دقیق آن نوشته و آن‌ را پیدا می‌کنند. دسته دیگر افرادی هستند که نسبت به مجموعه‌های پرفروش و تازه منتشر شده‌ی ناشران توجه نشان می‌دهند و دوست دارند براساس آشنایی و فهم موضوعات به خرید کتاب بپردازند. برای دسته معرفی شده در سایت قسمت پیشرفته جست‌وجو قرار گرفته است که می‌توانند موضوعات مختلف را ببینند و انتخاب کنند.
هرکدام از ناشران شرکت کرده در نمایشگاه بین‌المللی علاوه‌بر تخفیف حضوری خرید کتاب، برای خرید غیرحضوری از نمایشگاه کتاب نیز مقداری تخفیف برروی محصولات خود قراردادند. نشر برآیند نیز برای خرید کتاب از طریق فروش مجازی ۱۰ درصد تخفیف برای علاقه‌مندان ایجاد کرد. ارسال کتاب‌های خریداری شده توسط شرکت پست و به صورت رایگان انجام شد.

حضور نشر برآیند در نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱

غرفه نشر برآیند در سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی با ۱۹ جلد کتاب در حوزه بازاریابی دیجیتال و کسب‌وکارهای آنلاین در مصلای تهران حضور داشت. در ادامه نظر شما را به اخبار نشر برآیند در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب جلب می‌کنیم؛ از جمله حضور مترجمان و پرفروش‌ترین‌های نشر برآیند در نمایشگاه بین‌المللی کتاب.
از روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت تا روز شنبه ۳۱ اردیبهشت میزبان مترجمان و مؤلفان کتاب‌های نشر برآیند بودیم. مترجمانی مانند صدرا امامی، الهام نیک سیرت، علی خادم‌الرضا و… در غرفه نشر برآیند با تعداد زیادی از علاقه‌مندان کتاب ملاقات داشتند و با حوصله‌ای ستودنی به سوالات و سخنان آن‌ها که در مباحث متنوعی بود جواب دادند.
تصاویر حضور مترجمان در غرفه نشر برآیند:

علی خادم‌الرضا در نشر برآیند

حضور علی خادم‌الرضا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشر برآیند

کتاب‌های پرفروش نشر برآیند در نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱

در این دوره از نمایشگاه کتاب میزبان حضور خوب علاقه مندان به کتاب‌های نشر برآیند بودیم. در این بخش به تعدادی از کتاب‌های پرفروش در نمایشگاه کتاب را می‌پردازیم؛
کتا‌ب‌های «سئو ۲۰۲۲»، «هنر برند شدن»، «لازم نیست دیوانه‌وار کار کنیم»، «ساستک»، «برنامه محتوایی یک‌ساعته» و «خون نحس» از پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بودند.
گزارش تصویری حضور مخاطبان در غرفه نشر برآیند:

نشر برآیند در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حضور عادل طالبی در نشر برآیند در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + سه =

فهرست