دکتر سید حسین اورعی

کتاب برنامه ریزی بازاریابی

من سید حسین اورعی هستم، دانش‌آموخته دکتری مدیریت بازاریابی دانشگاه تهران هستم. دوره کارشناسی را در رشته حسابداری گذراندم و به دلیل علاقمندی به مباحث بازاریابی و فروش، دوره کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته مدیریت بازاریابی و گرایش بازاریابی ادامه دادم. تا کنون کتاب‌‌های مختلفی را در این حوزه تالیف، ترجمه و ویراستاری کردم که از جمله آن‌ها تالیف کتاب‌های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی بین‌المللی و رفتار مصرف‌کننده و نیز ترجمه پرفروش‌ترین کتاب سال ۲۰۱۵ میلادی در حوزه فروش با عنوان « قواعد جدید فروش و خدمات» می‌باشد. همچنین قریب به ۸ سال در مراکز آموزشی سازمان‌ها و دانشگاه‌های مختلف دوره‌های آموزشی مربوط به حوزه مدیریت و بازاریابی را تدریس کرده‌ام. در همایش‌ها و برنامه‌های رادیویی به عنوان سنخران و کارشناس حضور داشتم و مقالات متعددی را در حوزه مدیریت و بازاریابی تدوین و ارائه نموده‌ام که در مجلات علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها و همایش‌های ملی و بین‌المللی چاپ شده است.

در حوزه تجربی نیز به عنوان مدیر پروژه، کارشناس ارشد و یا مشاور در پروژه‌های مختلفی از جمله تحقیقات بازار، نیازسنجی، مدیریت برند، ریبرندینگ، سنجش رضایت مشتریان، باشگاه مشتریان، برنامه‌ریزی بازاریابی، تعیین بازار هدف …. در سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی فعالیت داشته‌ام.

معتقدم بازاریابی تلفیق علم و تجربه بازار و هنر ارتباط با مشتری است و باتوجه به علاقه‌ام به این حوزه و نقش کارکردی آن در رونق یا نزول کسب و کارها، همچنان به دنبال علم آموزی و کسب تجربه از طریق مطالعه، پژوهش و فعالیت در این رشته‌ی بنیادی هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 2 =

فهرست

ما در نشر برآیند با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. مخالفت می‌کنم