درباره ما

در حوزه‌های مختلف، وجود ناشران تخصصی هم به متخصصین آن حوزه کمک می‌کند که بتوانند به سادگی به کتاب‌های مورد نیاز دسترسی پیدا کنند و هم به مولفین و مترجمین کمک می‌کند کتاب‌هایی که منتشر می‌کنند به شکل مناسبی منتشر شده و به دست جامعۀ مخاطب برسد.
ما در انتشارات برآیند تلاش می‌کنیم با انتشار کتاب‌های به‌روز و تخصصی در حوزهٔ کسب‌وکار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به مخاطبان کمک کنیم ساده‌تر به این کتاب‌ها دسترسی پیدا کنند. از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در حوزهٔ نشرِ کتاب‌های تخصصی در زمینهٔ مدیریت کسب‌وکار آنلاین آغاز کرده‌ایم و اکنون انتشارات برآیند نامی آشنا در میان ناشران این حوزه است.
انتخاب به‌روزترین کتاب‌ها، گزینش مترجمان و مؤلفان کاربلد و اصرار بر ویراسته‌بودن متن‌ها برخی از مزیت‌های این نشر محسوب می‌شود. افزون بر این، انتشارات برآیند توانسته است با برگزاری وبینارهای تخصصی در حوزه‌های کسب‌وکار الکترونیکی، بازاریابی دیجیتال، مدیریت کسب‌وکارها، شبکه‌های اجتماعی، استارت‌آپ‌ها و… گامی نوین در اشاعۀ دانش بردارد. کیفیت کتاب‌ها از لحاظ جنس کاغذ، طراحیِ جلدهای جذاب، متن‌های روان و کم‌غلط و کاربردی‌بودن مطالب باعث شده است خوانندگانِ کتاب‌های انتشارات برآیند آن‌ها را به دیگران نیز توصیه کنند.
ما در انتشارات برآیند می‌کوشیم با همراهی کارشناسان حرفه‌ای، کتاب‌هایی را منتشر کنیم که کاربردی و پاسخ‌گوی نیازهای اکوسیستم استارت‌آپی ایران باشند.

با تیم ما آشنا شوید

عادل طالبی

عادل طالبی

مدیر نشر برآیند
زهرا نصری

زهرا نصری

طراح و گرافیست
محسن ارژندی

محسن ارژندی

ویراستار
مریم حبیبی

مریم حبیبی

دبیرنشر و کارشناس ترجمه
سیاوش زادرفیع

سیاوش زادرفیع

برنامه نویس سایت
مینو جهانگیری

مینو جهانگیری

مدیر امور داخلی و پشتیبان سایت
زینب باقری

زینب باقری

تولید محتوای بصری
فهرست