خدمات سایت برآیند

«خدمات سایت برآیند»

یکی از مهم‌ترین اهداف ما در نشر برآیند ارائه جدید‌ترین محتوای آموزشی حوزۀ کسب و کارهای دیجیتال است. ما اعتقاد داریم با تولید و عرضۀ کتاب، کار ما به عنوان ناشر تمام نمی‌شود و وظیفه داریم در مسیر رشد و توسعۀ مهارت‌های شغلی و حرفه‌ای شما هم‌مسیر و همراه باشیم. به همین منظور به تولید محتوا رایگان در قالب نشست با متخصصین ( برآیندتاک) و وبینارهای آموزشی و کاربردی این حوزه در کنار چاپ جدیدترین کتاب‌های حوزۀ کسب و کار دیجیتال می‌پردازیم.
با مراجعه به وبسایت نشر برآیند می‌توانید از تمامی این محتواها استفاده کنید. اگر عضو خبرنامه ایمیلی نشر برآیند شوید ما جدیدترین اخبار مربوط به چاپ کتاب‌ها و سایر خدمات را به اطلاع شما می‌رسانیم.

«کتاب‌های منتشر شده تا به امروز در نشر برآیند»

همراهان عزیز نشر برآیند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کتاب مارکت می‌توانید مجموعه کتاب‌های منتشر شده توسط نشر برآیند را با ۲۵ درصد تخفیف تهیه کنید.

 

«کتاب های در دست انتشار نشر برآیند»

با خواندن کتاب نوهزینه‌کاهی می‌توانید انتظارات مشتریان را با کمترین هزینه برآورده کنید و حتی از انتظاراتشان هم فراتر بروید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کتاب کلیک کنید.

 

تمام بایدها و نبایدهای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی را با خواندن این کتاب بیاموزید، با خواندن این کتاب با مهارتی بیشتر کسب و کار اینترنتی خود را راه بیندازید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کتاب کلیک کنید.

 

به زودی کتاب ساستک با رعایت قانون کپی رایت در ایران منتشرخواهد شد.کیفیت عالی ترجمه و ارزیابی محتوا یکی از خصوصیات اصلی کتاب ساستک در نشر برآیند است. ساستک در حوزۀ برنامه‌ریزی بازاریابی دیجیتال به شما کمک خواهد کرد فرایندهای بازاریابی دیجیتال شما طبق یک برنامه منظم و مدون پیش برود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کتاب کلیک کنید.

 

«کتاب‌های الکترونیکی نشر برآیند»

کتاب راهنمای جامع پرسوناها در بازاریابی درون‌گرا اولین کتاب الکترونیکی نشر برآیند را از اپلیکیشن طاقچه تهیه کنید

کتاب چهل تاکتیک و تکنیک مؤثر در بازاریابی دیجیتال دومین کتاب الکترونیکی نشر برآیند را از اپلیکیشن طاقچه تهیه کنید.

کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چه وظایفی بر عهده دارد؟ سومین کتاب الکترونیکی نشر برآیند را از اپلیکیشن طاقچه تهیه کنید.

0 0 vote
Article Rating
عضویت
مطلع شدن از
guest
0 نظرات...
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست