آقای احسان خواجوی

من، چیزی جز عطش رسیدن به کمال مطابق آرمان‌های خود نیستم! نتیجه کمال فردی من، باید کمک به هم نوع برای تحقق کمال جمعی باشد.

هر چه به دست می‌آوریم، چه مادی، چه معنوی باید برای همه به اشتراک گذاشته شود. باید دانشمان برای غنی‌تر شدن دست به دست حرکت کند تا زمانی که دوباره به خودمان باز گردد و چرخه‌ای جدید و موثرتر را شروع کند…

دیجیتال مارکتینگ و کارآفرینی، به عنوان حرفه تخصصی، برای من نمودی کوچک از “خلق کردن” است؛ خلق آنچه دارای ارزش است و رساندن آن به کسی که مشتاق یا محتاج آن ارزش می باشد.

قطعا دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار، راهکار موقت من برای کمال فردی و جمعی‌ست اما در این مدت، سعی کرده و می‌کنم آنچه تجربه می‌کنم، آنچه می‌فهمم و آنچه یاد می‌گیرم را برای زمینه‌سازی و تقویت بستر رشد آموزشی سایرین، به اشتراک بذارم.

من احسان خواجوی هستم، یک ایده آلیست عملگرا و شرایط، من رو به سمت تجربه‌های مختلفی سوق داد.تجربه کار در شرکت‌های مختلف به عنوان کارمند، مشاور و فریلنسر سبب شد تا شناخت زیادی از بازارهای B2B،B2C، بازار کالامحور، خدماتی، آموزشی، مشاوره، بازار دو سویه و … پیدا کنم. شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی نظیر هولدینگ تسکو، شیکسون، اول‌مارکت، هوم‌سرویز، ماشین‌نو، سیمیاروم، هیوا و …

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفده − دوازده =

فهرست

ما در نشر برآیند با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. مخالفت می‌کنم